кафедра ПРОФЕСІЙНОЇ І ВИЩОЇ ОСВІТИ взяла участь у Спільному засіданні Президії та Ради ВАПП ТА Інститутом професійних кваліфікацій Конфедерації роботодавців України

26 жовтня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри професійної і вищої освіти, як колективний член ВАПП, взяли участь у засіданні Президії та Ради ВАПП (президент Катерина Мирошниченко) з питань завершення вступної кампанії 2023-2024 н. р. для обговорення її результатів, визначення основних проблем формування регіонального та державного замовлення, формування пропозицій щодо врегулювання існуючих проблем у синергії з Інститутом професійних кваліфікацій Конфедерації роботодавців України (директор Родіон Колишко, кандидат юридичних наук).

В умовах децентралізації управління системою професійної (професійно-технічної) освіти критично важливим є збереження можливості доступу до зведеної інформації кількості здобувачів освіти, можливостей їх працевлаштування та інших параметрів, які дозволяють визначити ефективність функціонування мережі на національному та регіональному вимірах.

Інститут професійних кваліфікацій з 2018 року системно аналізує інформацію щодо вступу та випуску здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, аналізує можливості та сфери їх працевлаштування, готує рекомендації щодо підвищення ефективності розміщення та формування регіонального замовлення тощо.

З 2021 році нами підтримується сучасний профорієнтаційний ресурс «Світ професій», дієвість якого підтверджена численними зверненнями працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти за розміщеними на ресурсі інформаційними матеріалами та пропозиціями розмістити власні авторські курси.

Підписано оновлений Меморандум про взаєморозуміння між організаціями.