ХV Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»: ПРЕЗЕНТАЦІЯ МЕТОДИЧНОГО ПОСІБНИКА

26 жовтня 2023 року у ході роботи ХV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбулася зустріч-презентація методичного посібника Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритої освіти [Сергеєва Л.М., Муранова Н. П., Микитюк С. М. та ін.]: метод посіб. Чернівці: Видавничий дім «Букрек», 2023. 220 с.

Серед авторського колективу – професорсько-викладацький склад кафедри професійної і вищої освіти, аспіранти кафедри, педагоги-практики, ключові стейкголдери.

МодераторЛариса Сергеєва, завідувач кафедри професійної і вищої освітиЦентрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

Спікерами виступили: Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; Вікторія Купрієвич, доцент кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент; Світлана Микитюк, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області; Інна Отамась, проректор з наукової роботи та цифоровізації ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат історичних наук, доцент; Людмила Антонюк, старший викладач кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Марія Братко, професор кафедри освітології та психолого-педагогічних наук факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор, рецензент рукопису методичного посібника.

Видання присвячується 70 річчю з дня заснування Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».