НА КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ ОБРАНО СТУДЕНТСЬКУ  КОЛЕГІЮ БІНПО

НА КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ ОБРАНО СТУДЕНТСЬКУ КОЛЕГІЮ БІНПО

15 вересня 2022 року в Міжнародний день демократії у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України відбулася конференція студентів Інституту.

Мета проведення конференції: обрання студентської колегії БІНПО.

Відповідно до «Положення про студентське самоврядування у БІНПО» самоврядуванняу Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти – це самостійна громадська діяльність здобувачів освіти по реалізації функцій управління закладом вищої освіти, яка визначається адміністрацією і здійснюється студентами відповідно до мети і завдань, що стоять перед студентськими колективами.

Участь у конференції взяли здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальностями 011 Освітні, педагогічні науки, 053 Психологія, 073 Менеджмент.

Модератором конференції студентів Інституту було обрано Оксану Петрушак, студентку ІІ курсу магістратури спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Основним завданням конференції студентів БІНПО стало обрання голови колегії студентського самоврядування. Свої кандидатури та програми представили 5 претендентів: Дар’я Лук’янчикова, студентка ІІ курсу магістратури спеціальності 073 Менеджмент; Вікторія Білецька, Наталія Кійко, Наталія Бровченко, студентки ІІ курсу магістратури спеціальності 053 Психологія; Анастасія Скрипник, студентка ІІ курсу магістратури спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Усі кандидатки висловили власне бачення ролі і функцій органів студентського самоврядування у роботі і житті Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Шляхом таємного голосування рахунковою комісією було визначено переможця. Головою студентської колегії обрано Наталію Кійко, студентку ІІ курсу магістратури спеціальності 053 Психологія.

Щиро вітаємо пані Наталію та бажаємо успіхів на новій посаді!