НАУКОВЦІ УМО – УЧАСНИКИ КРУГЛОГО СТОЛУ «РЕФОРМУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО СЛУЖБУ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ»

26 липня 2022 року у Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування відбувся круглий стіл «Реформування законодавства про службу в органах місцевого самоврядування».

Захід відбувся за сприяння та підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), Проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» у партнерстві з Національним агентством України з питань державної служби, Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), Швейцарсько-українським проектом «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) та всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування.

Від УМО участь у круглому столі взяла Ія Дегтярьова – доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології. Узагальнюючи наукові здобутки кафедри, вона розкрила концептуальні аспекти моделі публічної служби, яку реалізуватиме новий закон про службу в органах місцевого самоврядування, підходів до вдосконалення комплексу принципів служби, імовірних ризиків дискреційного характеру щодо окремих положень законопроєкту «Про службу в органах місцевого самоврядування» (реєстр. № 6504), важливості належного співвідношення на службі чоловіків і жінок, а також підготовки магістрів публічного управління та адміністрування.

Перегляд круглого столу можливий за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=J4EWDvAv--I