ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У БІНПО В ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Із 06 по 10 червня 2022 року на базі Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України за різними моделями і формами підвищення кваліфікації пройшли 169 педагогічних працівників закладів професійної освіти, зокрема Закарпатської, Миколаївської, Одеської та Житомирської області. Усього 6 навчальних груп.

Освітній процес у БІНПО організовано за допомогою хмарного сервісу Microsoft Teams платформи Office 365 та LMS «Профосвіта» (режим доступу: profosvita.org) відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗПО та затверджених розкладів занять навчальних груп.

08 червня 2022 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулася відкрита онлайн-лекція «Модернізація професійної освіти в умовах цифровізації економіки та суспільства». На лекції були присутні 74 слухачі, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі БІНПО за різними моделями і формами навчання, зокрема викладачі професійно-теоретичної підготовки, майстри виробничого навчання. Представники з 4 областей України: Миколаївська, Одеська, Житомирська, Закарпатська.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації пройшли вхідне і вихідне анкетування щодо забезпечення якості освітнього процесу.

На організаційно-настановчому етапі курсів підвищення кваліфікації розпочали навчання 29 слухачів (1 група) за категорією: «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» із 28 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Закарпатської області.

Завершили підсумково-рефлексійний етап на курсах підвищення кваліфікації 140 слухачів (5 груп) за категоріями: «Викладачі професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної)» (48 осіб), «Майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (92 особи) із 49 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської, Одеської та Житомирської областей.

Захист випускних робіт відбувся онлайн.

Бажаємо нашим замовникам освітніх послуг плідного цікавого і корисного навчання. Запрошуємо до участі в заходах міжкурсового періоду.

Тримаємо наш переможний освітянський стрій!