ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ БІНПО У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ДИПЛОМНИХ РОБІТ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 073«МЕНЕДЖМЕНТ»

02 червня 2023 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулося обговорення та підведення підсумків II туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління інноваційною діяльністю» або «Менеджмент інноваційної діяльності» освітнього ступеня «магістр».

Дипломом І ступеня нагороджено Аліну Караваєву, здобувачку освітнього ступеня магістра спеціальності 073 Менеджмент (ОП «Управління навчальним закладом») Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. На Всеукраїнський конкурс подано дипломну роботу на тему: «Стратегічне управління розвитком закладу професійної освіти з урахуванням кон’юнктури ринку праці (на прикладі Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Кривого Рогу Дніпропетровської області)».

Науковий керівник: Лідія Горошкова, докторка економічних наук, професорка Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (Horoshkova Lidiia, D. Sc. in Economics, as. professor Professor of the Department of Pedagogy, Psychology and Management).

На Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів закладів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» надійшло 44 дипломні роботи з 15 закладів вищої освіти України. Тематика представлених на конкурс дипломних робіт є актуальною та висвітлює особливості управління інноваційним розвитком підприємств, установ та організацій різних сфер діяльності, перспективні напрями інноваційного розвитку в період повоєнного відновлення України. Конкурсна комісія відзначила високий рівень наданих дипломних робіт, їх унікальність і різноплановість.

За результатами роботи конкурсною комісією було відзначено 13 дипломних робіт, з яких:

– дипломами першого ступеня – 3 дипломні роботи;

– дипломами другого ступеня – 5 дипломних робіт;

– дипломами третього ступеня – 5 дипломних робіт.

Щиро вітаємо з перемогою Аліну Караваєву та її наукового керівника Лідію Горошкову та бажаємо нових наукових і творчих здобутків!

Сьома перемога наших здобувачів на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах студентських наукових робіт ще раз підтверджує наше гасло: «БІНПО – це родина професіоналів, що дає старт новим можливостям і професійному розвитку».

Неймовірно пишаємось нашими студентами.