ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ І РОЗРОБОК МОЛОДІ «УНІВЕРСІАДА-2023» ВІДВІДАЛИ НІМЕЧЧИНУ

З 20 травня по 03 червня 2023 року тривала поїздка переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу наукових учнівських проєктів і розробок «Універсіада-2023». Серед них: Катерина Цапук, здобувачка загальної середньої освіти  Лугинського ліцею Лугинської селищної ради Коростенського району Житомирської області; Анастасія Бабій, здобувачка загальної середньої освіти Користівського ліцею Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області; Максим Синявський, здобувач загальної середньої освіти Білоцерківського природничо-математичного ліцею-гімназії № 16 імені М. О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області.

Конкурс був організований Навчально-науковим інститутом менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, присвячений 70-й річниці заснування Університету.

Запис підсумку конкурсу розміщено на офіційному YouTube каналі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=6nCWY0GETlg).

Спонсором поїздки виступив партнер конкурсу – голова ГО «Україна добробуту» Владислав Ситюк.

Захід відбувся також за координаційної підтримки «Інституту інтернаціоналізації наукового розвитку та промислових відносин», на чолі з директором Павлом Калиновським.

Перебування у м. Гамбург для учнів було надзвичайно цікавим, захоплюючим та пізнавальним, про що свідчить зняте ними відео.

Дирекція ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, учасники конкурсу та їхні батьки щиро дякують Владиславу Ситюку та Павлу Калиновському за підтримку юних обдарувань, адже метою «Універсіади-2023» було розкриття творчого потенціалу кожного учасника, розвиток наукових здібностей, обдарованості й талантів учнівської молоді. Адже важливим є підтримка талановитої молоді упід час війни в Україні.

Маємо надія, що саме така талановита молодь невдовзі поповнить лави здобувачів вищої освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Зичимо усім мирного неба, міцного здоров’я, креативності та жаги до пізнання, нових перемог!

Все буде Україна!