ПЕРЕМОЖНИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ СТРІЙ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ:  КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В ЦІПО ТРИВАЮТЬ!

ПЕРЕМОЖНИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ СТРІЙ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ: КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В ЦІПО ТРИВАЮТЬ!

Настала гаряча пора завершення навчання перших груп слухачів Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», серед яких – група керівників та педагогічних працівників закладів позашкільної освіти – слухачів тематичних курсів кафедри психології управління на тему «Психолого-педагогічне забезпечення якості позашкільної освіти» (з 14.02. по 10.06.2022 р.)

Освітньо-професійна програма курсів орієнтована на розвиток здатності розв’язувати складні спеціалізовані задачі та психолого-педагогічні практичні проблеми у сфері освітньо-професійної діяльності, що сприятимуть забезпеченню якості позашкільної освіти і передбачає вдосконалення загальних (освітологічна,нормативно-правова) і спеціальних (управлінська, соціально-психологічна, науково-методична, інформаційно-комунікаційна, інноваційно-дослідницька)компетентностей.

Яскравим прикладом успішного опанування програми став захист випускних робіт слухачів, що відбувся 10 травня 2022 року. Керівники і працівники закладів позашкільної освіти презентували свої напрацювання, результати яких вражають попри всі проблеми воєнного стану.

Пишаємося нашим колегами й замовниками освітніх послуг і зичимо їм натхнення й творчості в непростих умовах сьогодення.

Разом до перемоги!