ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ ІЗ РЕГІОНАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

За ініціативи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології відбулося підписання Угоди про співпрацю між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАНП України та Регіональним центром підвищення кваліфікації Київської області при Київській обласній державній адміністрації.

Зі сторони ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України були присутніми ректор Микола Кириченко та директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології В’ячеслав Супрун.

Зі сторони Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області при Київській обласній державній адміністрації угоду підписав директор Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області Сергій Лукін в присутності заступника директора Наталії Гордині.

Микола Кириченко і Сергій Лукін у своїх промовах зазначили важливість підписання угоди задля реалізації стратегії розвитку Університету, дієвої співпраці органів місцевого самоврядування та закладу вищої освіти, реалізації державної політики у сфері освіти.

Учасники зустрічі обговорили плани щодо подальшої спільної діяльності. Предметом угоди є здійснення безпосередньої наукової, освітньої та методичної співпраці сторін, спрямованої на об’єднання науково-практичного, освітнього, методичного та організаційного потенціалів у межах реалізації спільної діяльності; упровадження багатопрофільної системи освітніх заходів для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад. Задля досягнення мети угоди сторони розроблятимуть та реалізовуватимуть спільні проєкти, залучатимуть до спільних заходів провідних науковців та фахівців органів державної влади, громадських організацій.

Підписана угода сприятиме спільній освітній, науковій, організаційної діяльності задля покращення якості освіти та освітньої діяльності.