ПОДЯКА ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

За плідну багаторічну співпрацю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток професійної (професійно-технічної) освіти Одеського регіону оголошено Подяку Департаменту освіти і науки Одеської обласної державноїадміністрації завідувачу кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, Сергеєвій Ларисі Миколаївні, доктору педагогічних наук, професору.

Щиро радіємо за успіхи та належну оцінку праці Лариси Миколаївни. Бажаємо і надалі сприяти розвитку професійної (професійно-технічної) освіти України на благо її відновлення та економічногу розквіту після перемоги на ворогом!