ПРАЦІВНИКІВ УМО ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДАМИ НАПН УКРАЇНИ

30 листопада 2023 року на урочистому засіданні Вченої ради ДЗВО «Університет менеджменту освіти» науково-педагогічним і педагогічним працівникам ДЗВО «Університет менеджменту освіти» вручено відзнаки НАПН України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти та науки, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм з нагоди 70-річчя з дня створення Університету.

Нагороди вручали: Володимир Луговий, перший віце-президента НАПН України, головний вчений секретар, доктор педагогічних наук, професор; Микола Кириченко, ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії.

Медаль Національної академії педагогічних наук України «Леся Українка» вручено Наталії Мурановій, проректору з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’яків, доктору педагогічних наук, професору.

Медаллю Національної академії педагогічних наук України «Григорій Сковорода» відзначено В’ячеслава Супруна, директора Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидата економічних наук, доцента.

Медаллю Національної академії педагогічних наук України «Ушинський К.Д.» відзначено:

• Вікторію Купрієвич, кандидата педагогічних наук, доцента;

• Зою Рябову, завідувача кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти, доктора педагогічних наук, професора.

Почесну грамоту Національної академії педагогічних наук України вручено:

• Світлані Антощук, завідувачу кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій Центрального інституту післядипломної освіти, кандидату педагогічних наук, доценту;

• Наталії Гордієнко, завідувачу навчального відділу Центрального інституту післядипломної освіти, кандидату психологічних наук;

• Наталії Пінчук, кандидату психологічних наук, доценту;

• Ользі Просіній, завідувачу кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти, кандидату педагогічних наук, доценту.

Грамоту Національної академії педагогічних наук України отримали:

Валерій Киричук, кандидат педагогічних наук, доцент;

Марина Скрипник, кандидат педагогічних наук, доцент;

Андрій Гусєв, кандидат психологічних наук, доцент;

Марина Морозова, кандидат педагогічних наук, доцент.

Подякою Національної академії педагогічних наук України нагороджено:

Любов Карташову, доктора педагогічних наук, професора;

Людмилу Пуховську, доктора педагогічних наук, професора;

Ію Дегтярьову, доктора наук з державного управління, професора;

Олексія Самойленко, доктора педагогічних наук, доцента;

Оксану Ковтун, кандидата наук з державного управління, доцента;

Аллу Москальову, кандидата психологічних наук, доцента;

Олену Прокопенко, кандидата психологічних наук, доцента;

Галину Бережну, кандидата економічних наук, доцента;

Тетяну Рожнову, кандидата педагогічних наук, доцента;

Світлану Казакову, кандидата психологічних наук, доцента;

Ольгу Брусєнцеву, старшого викладача;

Ольгу Годорож, методиста вищої категорії;

Оксану Юрченко, методиста вищої категорії.

Сердечно вітаємо колег з нагородами, з досягненням такого результату! Бажаємо творчої наснаги, невичерпної енергії на освітянській та науковій ниві. Успіхів Вам у всьому, нехай всі вершини завжди підкоряються заради перемоги!