ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА-2022: РЕЗУЛЬТАТИ, ТЕПЕРІШНІЙ СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ

18 серпня 2022 року завідувач кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва та науково-педагогічні працівники кафедри взяли онлайн участь у роботі стратегічної секції з питань професійної (професійно-технічної) освіти «Професійна освіта: результати, поточний стан та перспективи» в рамках проведення Міжнародної серпневої педагогічної науково-практичної конференції «Освіта, освітяни – незламні у війні». З інформацією виступила Ірина Шумік, Генеральний директор директорату професійної освіти МОН України. Під час секції було обговорено теми: трансформація П(ПТ)О під час війни; міжнародна підтримка П(ПТ)О; створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу; успішні практики організації роботи ЗП(ПТ)О в умовах дії воєнного стану.