Психологічна підтримка Гостомельської громади: можливі шляхи співпраці

05 жовтня 2022 року відбулась робоча зустріч науково-педагогічних працівників кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (ректор – Микола Кириченко) – одного з учасників Меморандуму «Гостомельщина – простір мрій» (координатор Ігор Найда) із представниками незалежної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів», яка працює на території Київської області, починаючи з 03 квітня 2022 року.

Крім завідувача кафедри Олени Бондарчук, доцентів кафедри Наталії Гордієнко, Валерія Киричука, Наталії Пінчук, старшого викладача Олена Прокопенко у робочій зустріч також взяли участь давні партнери кафедри Людмила Карамушка, заступник директора Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, доктор психологічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України, Президент Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці (УАОППП) та Сергій Руденко, старший науковий співробітник ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології» НАМН України, доктор медичних наук.

Під час зустрічі учасники обговорили можливість співпраці з психологічної підтримки різних категорій громадян Гостомельської громади, й визначили її основні ймовірні напрями. Сподіваємось на плідну співпрацю, яка забезпечить гідний внесок у відновлення та розквіт Гостомельської громади!