ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ

13 травня 2021 року відбулось п’яте засідання Дослідницького офісу менеджера освіти в рамках Школи молодого науковця УМО.

Тема засідання - «Академічна доброчесність як фактор успіху».

На засіданні були присутні освітяни з різних регіонів України, у тому числі й науковці та аспіранти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Серед спікерів:

Бойко М. М., к.п.н., доцент, голова комісії внутрішнього забезпечення якості освіти ТНПУ імені В. Гнатюка, тема виступу «Академічна доброчесність - спільна відповідальність у забезпеченні якості освіти у сучасному ЗВО»;

Генсерук Г. Р., к.п.н., доцент, завідувач центру цифрової трансформації ТНПУ імені В. атюка, тема - «Сучасні інструменти антиплагіату»;

Горішна О. М., заступник директора ЗЗСО № 14 м. Тернопіль, керівник групи забезпечення якості освіти школи, тема - «Результати дослідження розуміння та сприяння академічної доброчесності педагогів школи»;

Боднар О.С.,  д.п.н., доцент, керівник Дослідницького офісу менеджера освіти ТНПУ імені В. Гнатюка, тема - «Впровадження концепції академічної доброчесності в системі управління освітнім процесом у закладі освіти».

Аспіранти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Горішна О. М., Білоножко О. В., Аниськіна С. А.; Харченко Г. П.; Калугіна Ю. В.; Махновець Ю. А. та інші активно долучились до розгляду актуальних питань щодо правил академічної доброчесності, розробки анкети для вимірювання рівня обізнаності освітян із питань академічної доброчесності; існування інструментів перевірки текстів на відсутність плагіату тощо.

Засідання мало практичне спрямування, пройшло продуктивно й було корисне для здобувачів освіти і науковців.

Навчання у школі молодого науковця сприятиме формуванню інноваційного середовища підготовки молодих науковців; об’єднанню зусиль наукової спільноти України на підготовку фахівців, спроможних бути конкурентоспроможними на ринку праці.