СУБОТНІЙ FEEDBACK УЧАСНИКІВ ПЕДАГОГІЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ

11 березня 2023 року відбувся обмін думками (feedback) з розгляду ключових питань виконання ІІ-го етапу експерименту (регіонального рівня) за темою: «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі ЗП(ПТ)О».

За модерації Лариси Сергеєвої, завідувача кафедри професійної і вищої освіти, доктора педагогічних наук, професора, учасники зібрання обговорили проєкт «Положення про науково-освітній альянс «Soft skills – навички успішності», ознайомились із календарем оприлюднення проміжних результатів ІІ-го етапу експерименту.

В обміні думками взяли участь: Інна Краснощок, доцент кафедри педагогіки та спеціальної освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного університету, кандидат педагогічних наук, доцент; Наталія Самойленко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, кандидат педагогічних наук; Наталія Мологуб,заступник директора Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області; Вікторія Купрієвич, доцент кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент; Вікторія Алєксеєвець, заступник директора з навчально-виховної роботи ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі», міжрегіональний координатор експерименту; відповідальні виконавці ЗП(ПТ)О-учасники експерименту. Затверджено графік заходів.

Тримаємо науково-освітянський стрій!

Наближаємо Перемогу!