THE BATTLE «SOFT SKILLS – СУЧАСНІ НАВИЧКИ УСПІШНОСТІ»

16 червня 2022 року, за наукового супроводу науково-педагогічних працівників кафедри професійної і вищої освіти (завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) відбувся thebattle «SoftSkills – сучасні навички успішності» на приз ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП).

Команди педагогів ЗП(ПТ)О п’яти областей України – Кіровоградської, Одеської, Сумської, Харківської та Чернівецької є учасниками педагогічного експерименту регіонального рівня з теми «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі ЗП(ПТ)О».

Учасників інтелектуального поєдинку привітали: Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, Катерина Мірошниченко, президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП), Інна Краснощок, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, доцент, науковий керівник експериментального педагогічного майданчика.

Модератор інтелектуального батлу Вікторія Купрієвич, доцент кафедри професійно і вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент хвилиною мовчання вшанувала пам’ять кожного і кожної, хто бореться із рашизмом, усіх жертв страшної кривавої війни.

У конкурсі капітанів команди представляли кращі практики формування м’яких навичок у здобувачів освіти. П’ять команд педагогів, а саме: ПЛ сфери постуг і торгівлі м. Кропивницький, ВПУ № 3 м. Чернівці; Одеський ПЛ сфери послуг Південноукраїнського НПУ імені К.Д. Ушинського; РЦПО швейного виробництва і сфери послуг Харківської області; Сумське ВПУ будівництва і дизайну продемонстрували сформовані навички інноваційних технологій формування м’яких навичок в учнів ЗП(ПТ)О, що є важливим фактором їх успішної підготовки до самореалізації як у майбутній професійній діяльності, так і в інших сферах життєдіяльності.

Перемогу у батлі здобула команда «ЛІТО» м. Чернівці у складі: Олеся Нікішина, капітан; члени команди ‒ Наталія Кундій, Наталія Дребіт, Світлана Микитюк граючий тренер. Вітаємо переможців і дипломантів батлу. Учасників і переможців привітали: Катерина Мірошниченко, президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП), голова журі; Алла Шолудько, директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області; Андрій Стецюк, директор ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище  залізничного транспорту, член Президії ГО «ВАПП», слухач курсів підвищення кваліфікації ЦІПО; Володимир Артюшенко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області, член журі; Лариса Сергеєва, завідувач кафедри професійної і вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор, член журі, науковий консультант педагогічного експерименту.

Тримаємо стрій. Наближаємо перемогу. Все буде Україна! Все буде ПТО!