ТРИВАЄ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У ЦЕНТРАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України продовжує надавати освітні послуги з підвищення кваліфікації. Зокрема, з 13 березня 2023 року за очно-дистанційною формою навчання розпочали заняття 214 слухачів (8 груп).

За категоріями – 61 особа, 2 групи:

• Керівники, новопризначені керівники та консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників – 37 осіб.Куратор-тьютор – Тетяна Кравчинська, доцент кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО.
  • Директори, заступники директорів, завідувачі відділень закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів) – 24 особи. Куратор-тьютор – Галина Романова, професор кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО.

За тематичними та авторськими курсами – 153 особи, 6 груп:

• Професійний розвиток педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти (на базі НМЦ ПТО у Закарпатській області) – 30 осіб.Куратор-тьютор – Вікторія Купрієвич, доцент кафедри професійної та вищої освіти ЦІПО.
  • Дистанційне навчання у закладах освіти: технології, принципи, ресурси (на базах ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей» – 25 осіб та ДНЗ «Глухівське вище професійне училище» – 25 осіб Сумської області). Куратор-тьютор – Мирослав Андрос, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ЦІПО.
  • Психолого-педагогічні засади проєктного управління діяльністю закладу освіти засобами цифрових технологій (на базі Бориспільського НВК «Гімназія “Перспектива” – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів імені Володимира Мономаха» Бориспільської міської ради) – 25 осіб. Куратор-тьютор – Валерій Киричук, доцент кафедри психології управління ЦІПО.
  • Інституційний аудит та розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти (на базі відділу освіти Дрогобицької міської ради) – 24 особи. Куратор-тьютор – Надія Любченко, доцент кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО.
  • Сервіс Google в освітньому процесі: організаційно-методичні підходи використання – 24 особи. Куратор-тьютор – Наталія Гущина, доцент кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ЦІПО.

Серед слухачів тематичних та авторських курсів підвищення кваліфікації керівні, науково-педагогічні та педагогічні працівники закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої та дошкільної освіти.

Відповідно до освітньо-професійних програм, учасники курсів матимуть змогу прослухати змістовні лекції, презентації, насичені практичними порадами, які вкрай необхідні та актуальні для професії; взяти участь в обговоренні існуючих проблем сучасної освіти у кризових умовах на тематичних дискусіях і семінарських заняттях; навчитися створювати інтерактивні вправи та розробляти цифрові наративи на практичних заняттях.

Бажаємо всім слухачам натхнення та результативного навчання, адже кожен наш крок вперед – це крок до Перемоги!

Продовжуємо тримати освітній фронт і досягати нових висот!