У БІНПО ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ВИПУСК МАГІСТРІВ 2022 РОКУ

16 червня 2022 рокуу Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся урочистий випуск магістрів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка вищої школи», 053 Психологія, 073 Менеджмент («Управління навчальним закладом», «Адміністративний менеджмент»).

Для студентів-випускників, керівництва та викладачів БІНПО вручення дипломів – визначна подія, адже це передусім урочисте оприлюднення результатів спільної плідної співпраці.

Дипломи освітнього ступеня магістра отримали 30 здобувачів вищої освіти заочної форми навчання. Цьогоріч дипломи з відзнакою – 15.

Серед випускників-магістрів:

• переможець Міжнародного конкурсі студентських наукових робіт секція 051 «Економіка» Вікторія Баркар (Диплом ІІІ ступеня);
  • переможець Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти спеціалізації «Управління інноваційною діяльністю» Віталій Лукіянчук (Диплом І ступеня).

На урочистих зборах із вітальною промовою до випускників звернулась Вікторія Сидоренко, директорка БІНПО, докторка педагогічних наук, професорка. Вікторія Вікторівна зазначила, що випускники БІНПО – це професіонали ХХІ століття, які здатні критично мислити, приймати рішення в нестандартних ситуаціях та в інтересах людини і суспільства. Директорка зазначила, що перед випускниками відкриваються нові життєві обрії та побажала, щоб вони були ясними, а диплом магістра Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти був не лише документом про вищу освіту, але й надійним документом на професійному шляху, предметом гордості, професійного зростання і знаком приналежності до великої родини інституту.

Слова привітання випускникам 2022 року пролунали від Євгенія Івашева, в.о. заступника директора з навчальної роботи, кандидата юридичних наук, який побажав випускникам успішної кар’єри, творчої наснаги, життєвих гараздів і нових звершень, цікавих відкриттів та процвітання, практичної реалізації планів і задумів.

До випускників 2022 року звернулися гаранти освітніх програм БІНПО: Ігор Грозний, доктор економічних наук, професор, Наталія Торба, кандидатка психологічних наук, доцентка, Володимир Кулішов,кандидат педагогічних наук, доцент. Вони побажали випускникам активно використовувати отриманні знання та гідно представляти БІНПО в усіх галузях науки, освіти та виробництва.

Шановні випускники, у цей радісний день сердечно вітаємо Вас із успішним закінченням Інституту.

Бажаємо, щоб омріяний диплом магістра наблизив Вас до реалізації цілей, які ви перед собою ставите. Зичимо Вам натхнення і невичерпної енергії для реалізації всього задуманого!

З гордістю несіть звання випускникаБілоцерківського інституту неперервної професійної освіти!