У БІНПО ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАГІСТРА ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 073 «МЕНЕДЖМЕНТ»

19 та 23 травня 2023 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся захист кваліфікаційних робіт магістра галузі знань 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління навчальним закладом» та «Адміністративний менеджмент».

Захист кваліфікаційних робіт – відповідальний момент, коли здобувачі освіти мають підтвердити рівень здобутих в закладі освіти теоретичних знань, набутих практичних навичок, розвинутих фахових компетентностей.

Цьогорічне проведення атестації відбулося в складі екзаменаційної комісії:

Васильєва Олена Олексіївна – голова комісії, декан факультету міжнародного туризму та економіки Національного університету «Запорізька політехніка», докторка економічних наук, професорка;

Герасименко Юлія Сергіївна – заступниця голови комісії, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО ДЗВО «УМО», докторка економічних наук, доцентка;

Сидоренко Вікторія Вікторівна – членкиня комісії, директорка БІНПО ДЗВО «УМО», докторка педагогічних наук, професорка;

Горошкова Лідія Анатоліївна – членкиня комісії, професорка кафедри педагогіки, психології та менеджменту БІНПО ДЗВО «УМО», докторка економічних наук, професорка;

Князєва Марина Олексіївна – секретарка комісії, завідувачка навчального відділу БІНПО ДЗВО «УМО».

Голова комісії, Олена Васильєва, зазначила практичну спрямованість кваліфікаційних робіт, актуальність обраних здобувачами освіти тем, інноваційний характер.

Ми вдячні магістрам і керівникам робіт (проф. Вікторія Сидоренко, проф. Лідія Горошкова, проф. Юлія Герасименко, доц. Олена Юденкова, доц. Ірина Кучерак) за якісний рівень виконаних робіт та компетентний їх захист, консолідацію науки і практики.

Упродовж навчання в інституті ми спостерігали за кар’єрним зростанням наших здобувачів. Вони стали директорами і заступниками директорів закладів професійної, загальної середньої освіти. Мають власні професійні перемоги у фахових конкурсах.

Вітаємо магістрів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності, успіхів на професійній ниві, творчого та інноваційного використання в управлінській діяльності набутих в інституті знань.

Творимо майбутнє України разом!