У ЦІПО РОЗПОЧАВСЯ ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ІІІ ЕТАП  НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

У ЦІПО РОЗПОЧАВСЯ ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ІІІ ЕТАП НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Відповідно до плану-графіка з 26 вересня 2022 року продовжується освітній процес на курсах підвищення кваліфікації керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників освіти (на заключних ІІ та ІІІ етапах) у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

В умовах воєнного стану підвищення кваліфікації здійснюється за дистанційною формою навчання на платформі LMS Аdle. Слухачі беруть участь в онлайн заняття та отримують необхідні інформаційні, науково-методичні та дидактичні матеріали від науково-педагогічних працівників для вдосконалення своєї професійної майстерності та підвищення кваліфікації.

Завершальний ІІІ етап (26.09–30.09)відбувається у групах:

• Заступники директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
  • Навчальний текст: новий формат у цифровому освітньому просторі (на базі Новогуйвинської гімназії Житомирського району Житомирської області);
  • Ректори (президенти, начальники), проректори (віце-президенти, заступники начальників) університетів, академій, інститутів;
  • Керівники закладів ППО (директори, заступники директорів, завідувачі кафедр та структурних підрозділів закладів ППО).

Нагадуємо, що Центральний інститут післядипломної освіти проводить курси підвищення кваліфікації також і за кошти фізичних та юридичних осіб. Запрошуємо бажаючих педагогічних, науково-педагогічних працівників і керівників закладів освіти пройти курси підвищення кваліфікації у Центральному інституті післядипломної освіти задля професійного розвитку, самовдосконалення та зростання.

Додаткову інформацію можна отримати в навчальному відділі ЦІПО ДЗВО «УМО»: Гордієнко Наталія Василівна (завідувач), тел.: 095 884 46 93;

Годорож Ольга Володимирівна, тел.: 067 961 84 60.