У ЦІПО ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ВИПУСК СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ У 2023 РОЦІ

Перший тиждень квітня 2023 року в Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України ознаменований випуском слухачів курсів підвищення кваліфікації у цьому році.

Підвищення кваліфікації успішно завершили 29 осіб за категорією: «Розвиток професійної компетентності керівника Нової української школи (на базі Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Миколаївської області)». Куратор-тьютор – Надія Любченко, доцент кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО.

Навчання здійснювалося за сучасними інноваційними технологіями з великою кількістю практичних занять. На заняттях панувала позитивна атмосфера, професіоналізм і креативність викладачів. Розроблений дистанційний курс давав можливість продовжувати навчання вдома, що позитивно вплинуло на процес засвоєння навчальної програми.

Підсумком навчання на курсах підвищення кваліфікації став публічний захист випускних робіт. Слухачі показали результат самостійної науково-дослідницької діяльності, узагальнили, оновили і розширили свої теоретичні знання, вдосконалили практичні вміння з обраної теми.

По завершенню навчання слухачі отримали свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації.

Щиро вітаємо усіх випускників, зичимо професійних успіхів, нових творчих знахідок, безмежних перспектив професійного вдосконалення і перемог!

Нехай кожен день дарує спокій та мир!