У ННІМП РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ВИСТАВКА РОБІТ ЛАУРЕАТА ФЕСТИВАЛЮ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ М. КИЄВА «КВІТУЧІ БАРВИ ТАЛАНТУ

З 23 серпня 2023 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» до Дня Незалежності України розпочала роботу виставка робіт лауреата фестивалю народної творчості працівників закладів та установ освіти м. Києва «Квітучі барви таланту» в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», лауреата фестивалю творчих родин м. Києва (КМДА), авторки багатьох персональних виставок, методиста вищої категорії навчально-методичного відділу Ганни Вишневської.

Кожна робота ніби вторить словам великого Володимира Сосюри:

Любіть Україну, як сонце, любіть,

як вітер, і трави, і води…

В годину щасливу і в радості мить,

любіть у годину негоди.

Виставка проходить у приміщенні Президії НАПН України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців 52 А, 4-й поверх.

Запрошуємо до перегляду усіх бажаючих.

Освітній фронт триває! Все буде Україна!