У ННІМП ВІДБУЛАСЯ ОРГАНІЗАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ПЕРШОГО КУРСУ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ З АДМІНІСТРАЦІЄЮ

30 вересня 2022 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології відбулася організаційна зустріч адміністрації зі здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня денної форми навчання першого курсу. Слід зазначити, що цього року вперше в ННІМП було здійснено набір на денну форму навчання здобувачів другого (магістерського) рівня на ОПП: «Педагогіка вищої школи»; «Психологія»; «Управління проєктами»; «Публічне управління та адміністрування».

На зустріч були запрошені: головний бухгалтер Наталія Бєлік; начальник планово-економічного відділу Тетяна Депутат; начальник відділу роботи з персоналом Тетяна Поліщук; завідувач гуртожитку Єлизавета Чепенко.

Розпочала зустріч директор ННІМП Тетяна Рожнова, яка ознайомила першокурсників із графіком освітнього процесу, організацією освітнього процесу, нормативно-правовою базою Університету, програмами академічної мобільності студентів, представила керівництво інституту, завідувачів кафедр, працівників навчально-методичного відділу, гарантів освітніх програм. Також директор привітала колег із наступаючим святом працівника освіти, а студентів – з початком навчання в Університеті менеджменту освіти.

Під час зустрічі виступили: заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олена Фещенко; заступник директора з навчально-виховної роботи Віра Драгунова; завідувач навчально-методичним відділом Оксана Іванилова; завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Тетяна Бурлаєнко; заступник завідувача кафедри психології та особистісного розвитку професор Олександра Брюховецька; завідувач кафедри педагогіки, адміністрування та спеціальної освіти Ірина Сіданіч; завідувач кафедри публічного управління та управління проєктами Володимир Мороз; гарант ОПП «Публічне управління та адміністрування», професор Ія Дегтярьова; доцент кафедри психології та особистісного розвитку Яна Сухенко; доцент кафедри публічного управління та управління проєктами Галина Бережна.

Виступаючі на зустрічі відповіли на запитання студентів, ознайомивши їх із перспективами навчання в Університеті.

Освітній фронт триває! Все буде Україна!