УЧАСНИКІВ ІННОВАЦІЙНОГО ВІДДАЛЕНОГО КЛАСТЕРУ «ЕНЕРГОІМПУЛЬС» ПОБІЛЬШАЛО

28 червня 2022 року відбувся заключний у серії Панорамних вебінарів «Джерело інновацій» учасників ІВ кластеру «Енергоімпульс» педагогічного експерименту регіонального рівня з теми: «Забезпечення якості професійної підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в Навчально-практичних центрах закладів професійної (професійно-технічної) освіти», ініційованого кафедрою професійної і вищої освіти, завідувач кафедри доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва.

Вебінар розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про загиблих у війні з рашизмом.

Учасників привітали: Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор; Ігор Гаврилюк, заступник директора департаменту ‒ начальник управління освіти і науки департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної військової адміністрації, Катерина Мірошниченко, президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП).

До креативної команди дослідників, що об’єднались у ІВ кластер «Енергоімпульс», доєднались педагоги Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій (директор Петро Іванків) та Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області (директор Олексій Шафоростов).

За модерації професора Лариси Сергеєвої проведено спільне засідання Координаційної та Консультативної ради інноваційного віддаленого кластеру «Енергоімпульс», де підведено підсумок проміжних результатів педагогічного експерименту та накреслені вектори наукових розвідок на ІІ-го півріччя 2022 р. Інформацію оприлюднили співголова Консультативної ради доктор педагогічних наук Тетяна Стойчик і секретар Координаційної ради Катерина Мартиненко.

Змістовним завершенням панорамного вебінару «Джерело інновацій» став традиційний фідбек (Feedback). В обміні думками взяли участь: Віктор Василиненко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області, Лариса Кашуба, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області, Світлана Микитюк, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області, Ольга Слюсарєва, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області, Марина Стасєєва, директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Київській області, Наталія Самойленко, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, кандидат педагогічних наук.

Доєднання педагогічного колективу Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій до когорти інноваторів свідчить про успішність експерименту. Науково-дослідну роботу буде продовжено.