УЧАСТЬ БІНПО В ОРГАНІЗАЦІЙНІЙ НАРАДІ ЕКСПЕРТІВ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ РОБОТОДАВЦІВ, НАУКОВИХ УСТАНОВ УКРАЇНИ

07 вересня 2022 року відбулася організаційна онлайн-нарада експертів та представників роботодавців, наукових установ України за ініціативи Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини.

Мета зустрічі: обговорення нагальних напрямів розвитку та напрацювання пропозицій для якісного проведення Міжнародного форуму «Професійна освіта для повоєнної відбудови України – Переможниці», який відбудеться 11 жовтня 2022 року.

До заходу долучилися Ірина Гончарова, старша викладачка кафедри технології навчання, охорони праці та дизайну Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України,  Олена Юденкова, кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри методики професійної освіти та соціально-гуманітарних дисциплін Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України.

Питання підготовки робітничих кадрів, підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти та розвитку професійної освіти відповідно до потреб роботодавців особливого акценту набувають під час воєнного стану та подальшої повоєнної відбудови України.

Під час наради присутні обговорили програму проведення Форуму, внесли пропозиції щодо поглиблення тематики для обговорення та напрацювали рекомендації, зокрема щодо посилення ролі роботодавців у формуванні переліку професій та якості підготовки кваліфікованих робітників, підвищення привабливості та популяризації вітчизняної професійної освіти.

Переможемо – навчимо – відбудуємо!