УЧАСТЬ БІНПО В ТРЕНІНГУ «РОЗВИВАЄМО НАВИЧКИ ДИЗАЙН-МИСЛЕННЯ» У РАМКАХ ПРОЄКТУ USAID «ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА УКРАЇНИ»

Протягом листопада 2023 року науково-педагогічні працівники Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України взяли участь в онлайн-тренінгах, що відбулися у рамках проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України». Ініціативу реалізувала ГО «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Онлайн-тренінг «Розвиваємо навички дизайн-мислення» є особливо актуальною для викладачів БІНПО, які в науково-педагогічній діяльності керуються й основними принципами дизайн-мислення: клієнтоорієнтованість, максимальне занурення у проблему, мультидисциплінарність, адаптація до змін, гнучкість, зворотний зв’язок, вдосконалення.

Метою тренінгу було усвідомлення суті поняття «дизайн-мислення», самодіагностика рівня емпатичних здібностей; отримати вміння щодо використання методології дизайн-мислення; розвинути навички дизайн мислення.

Тренер Наталія Кулалаєва відпрацювала з учасниками практичні вправи: «Наші очікування», «Асоціативний ряд», «Діагностування рівня емпатичних здібностей», «Кошик ідей», «Кластер», «Методики генерування ідей», «Концептуальне колесо», «Виглядає як… Звучить як …», «Працевлаштування здобувачів освіти – ВПО», «Сенкан». Практичний тренінг допоміг науково-педагогічним працівникам розвинути навички дизайн-мислення, емпатію та застосовувати техніки розвитку критичного мислення при роботі з новими поняттями, користування методиками генерування ідей.

Щиро дякуємо організаторам та модераторам тренінгу за актуальну інформацію та корисні практичні кейси використання методології дизайн-мислення.