УЧАСТЬ У ШИРОКОМАСШТАБНОМУ ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОМУ ДОСЛІДЖЕННІ

06 вересня 2022 року завідувач кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва взяла участь у навчальному онлайн-семінарі учасників міжсекторальних робочих підгруп в рамках роботи МРГ Міністерства у справах ветеранів України з теми: «Перехід від військової служби до цивільного життя».

На виконання протокольного рішення № 2 від 30.08.2022 р засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розробки та впровадження системи переходу від військової служби до цивільного життя розпочалась робота з розробки та проведення системного комплексного опитування військовослужбовців, які звільняються, у тому числі ветеранів війни, щодо стану готовності до цивільного життя.

Професор Лариса Сергеєва запрошена до роботи у міжсекторальній робочій підгрупі з питань освіти, кваліфікації і зайнятості (голова – Андрій Вітренко, перший заступник Міністра освіти і науки України). До міжсекторальної робочої підгрупи увійшли відповідальні працівники Міністерства економіки, Міністерства у справах ветеранів, Міністерства розвитку громад і територій, Міністерства аграрної політики та продовольства, Національного агентства кваліфікацій, Офісу реформ Кабінету Міністрів України.