УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ННІМП ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

08 травня 2024 року за підтримки Навчально-наукового інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулася Міжнародна конференція здобувачів вищої освіти «Педагогічні інновації в шкільній освіті, як умови розвитку школи та її суб’єктів. Історія – сьогодення – майбутнє», головним організатором якої виступив міжнародний партнер Університету Католицький університет Іонна Павла ІІ у м. Люблін. У межах спільної діяльності кафедр Навчально-наукового інститут менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України у роботі конференції взяли участь здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти – Ліза Маркіна, Людмила Антосієва; здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Дар’я Фоменко, Тетяна Козловська, Ірина Хоптяр, Ольга Гопетенко, Катерина Кононенко (група МОБ-20-Д1, науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Бурлаєнко) та здобувач ступеня доктора філософії за в галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки – Андрій Боровик (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Дубініна).

Під час конференції здобувачі вищої освіти ДЗВО «УМО» НАПН України представили свої наукові розробки з напрямів формування дослідницької компетентності майбутніх вчителів, розвиток цифрового освітнього середовища школи, спадщина М. Максимовича в умовах сьогодення.

У роботі конференції взяло участь більше 120 студентів з Республіки Польща та України, організований спільний захід сприяв дружній підтримці обох країн та зміцненню наукових зв’язки між закладами вищої освіти.

Щиро дякуємо партнерам за можливість долучитися до міжнародної конференція здобувачів вищої освіти «Педагогічні інновації в шкільній освіті, як умови розвитку школи та її суб’єктів. Історія – сьогодення – майбутнє» та сподіваємося на реалізацію подальших спільних наукових проєктів.