УНІВЕРСИТЕТ УДОСТОЄНИЙ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ  «ЛІДЕР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ». БІНПОНАГОРОДЖЕНО ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ

УНІВЕРСИТЕТ УДОСТОЄНИЙ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ «ЛІДЕР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ». БІНПОНАГОРОДЖЕНО ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ

За результатами роботи Міжнародної онлайн виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2023», що відбулася 17-18 листопада 2023 року Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» удостоєний почесного звання «Лідер післядипломної освіти».

Для освітянської спільноти виставка стала майданчиком для презентацій закладів освіти, проведення семінарів та круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва, презентацій освітніх та наукових інноваційних технологій за участю керівників, провідних фахівців і науковців.

Науково-педагогічні працівники ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в межах програми виставки провели чотири заходи, а також взяли участь у рейтинговому виставковому конкурсі, та виставковому конкурсі з тематичних номінацій.

Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти нагороджено золотою медаллю у номінації «Інноваційна діяльність з упровадження організаційно-педагогічних процесів у закладах освіти» за цифровий програмно-методичний комплекс «Студентський стартап-проєкт «Інформаційний імунітет або безпека в медіа» як елемент повоєнної відбудови України» авторського колективу під науковим керівництвом Вікторії Сидоренко.

Щиро вітаємо колектив Університету з визнанням наукової та освітньої діяльності. Бажаємо нових здобутків!