УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ ОСВІТНЬОЇ СЕСІЇ ЗА УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКИМ ПРОЄКТОМ «ЦИФРОВІЗАЦІЯ ВИКЛАДАННЯ ЗАКЛАДІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ»

Проєктна діяльність – важлива складова професійного розвитку науково-педагогічних працівників ДЗВО «Університет менеджменту освіти». На вдосконалення цифрових компетентностей науково-педагогічних працівників, що наразі є ключовими у розвитку системи освіти та забезпечення якості вищої, післядипломної освіти й освіти дорослих, спрямований проєкт «Цифровізація викладання закладів підвищення кваліфікації вчителів», який започаткований у 2021 році Аташе з питань освіти Посольства Австрійської Республіки в Україні, Уповноваженим з питань освіти Міністерства освіти, науки та досліджень Австрії Домініком Айзенманном та OeAD (Австрійською службою міжнародної співпраці в галузі освіти і досліджень) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У І півріччі 2022 року проєктна команда ДЗВО «Університет менеджменту освіти» з числа 15 науково-педагогічних працівників Центрального інституту післядипломної освіти та Навчально-наукового інституту менеджменту та психології на чолі з проректоркою з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків Наталією Мурановою успішно завершила першу освітню сесію за трьома модулями «Як зробити дидактизоване навчальне відео», «Перевернутий клас» (Flipped Class) як засіб навчання», «Базові цифрові компетентності, розвиток школи та методика навчання», загальним обсягом 15 годин / 0,5 кредити ЄКТС. За результатами освітньої сесії учасники отримали відповідні сертифікати з підвищення кваліфікації.

Щиро вітаємо з успішними досягненнями наших колег Наталію Муранову, Ларису Оліфіру, Зою Рябову, Ольгу Просіну, Тетяну Кравчинську, Максима Москальова, Наталію Пінчук, Олексія Самойленка, Оксану Дубініну, Тетяну Махиню, Наталію Приходькіну, Світлану Антощук, Наталію Гущину, Людмилу Кондратову, Леоніда Романова!

Зичимо подальших успіхів у проєкті та в інтеграції набутих знань і компетентностей у професійній діяльності в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Достойно тримаємо свій освітньо-науковий фронт!