В УМО ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «Я – МАЙБУТНІЙ СТУДЕНТ»

У ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України успішно завершено Всеукраїнський конкурс «Я – майбутній студент», який стартував до початку російської агресії.

Учасниками конкурсу стали 85 учнів (студентів) із закладів загальної середньої освіти, коледжів, професійно (професійно-технічної) освіти з 11 областей України: Київської, Львівської, Івано-Франківської, Сумської, Вінницької, Запорізької, Одеської, Полтавської, Волинської, Луганської, Донецької.

Метою конкурсу було ‑ розвиток інтелектуального потенціалу учнів, їх професійне самовизначення, формування активної життєвої позиції, мотивація до навчання в закладах вищої освіти України, сприяння розкриттю таланту та розвитку творчої особистості; стимулювання творчого мислення, прагнення до загальнолюдської культури та інтелектуальної новизни; формування патріотичних почуттів засобами образного слова; популяризації національного літературного надбання; виховання любові до України та рідної української мови.

До складу журі та оргкомітету входили науково-педагогічні працівники Університету, які відзначили творчий підхід, неординарність думок, креативність змісту, новаторство ідей, стилістичну довершеність, лексичне багатство, граматичну досконалість, орфографічну грамотність, оригінальність викладу, художню майстерність окремих учасників. Переможцями конкурсу, яких було нагороджено відповідними Дипломами (І ІІ, ІІІ ступеня) стали – 5 учасників, а 30 осіб ‑ відзначено за відповідними номінаціями.

Таланти, бажання українських дітей бути першим і найкращим не перестають дивувати.

На підставі рішення журі Всеукраїнського конкурсу «Я – майбутній студент», наказу ректора № 01-01/266 від 20.06.2022 р. «Про відзначення переможців Всеукраїнського конкурсу «Я – майбутній студент», відповідного Положення переможців конкурсу НАГОРОДЖЕНО:

• Дипломом І ступеня ‑ Шелешко Ілону;
  • Дипломом ІІ ступеня ‑ Гаврилюк Анжелу;
  • Дипломом ІІІ ступеня ‑ Максімова Тимофія, Перець Надію, Тєлєгіна Нікіту.

Журі відзначило за тематичними НОМІНАЦІЯМИ:

• «За творчий підхід» ‑ Крючкову Анастасію, Шевченка Дмитра;
  • «За неординарність думок» ‑ Костюк Олександра, Кривенко Захара, Назарі Ангеліну;
  • «За креативний зміст» ‑ Бендік Ольгу, Зюзіну Наталію, Мельник Дар’ю, Сидоренко Аліну;
  • «За новаторські ідеї» ‑ Бевзу Анну, Набоженко Валерію, Хмелюк Катерину;
  • «За стилістичну довершеність» ‑ Єфанову Яну, Протасова Олександра, Сидоренко Євгенія;
  • «За лексичне багатство» ‑ Кузняка Данила, Тіхонову Ірину, Фахартінову Альбіну;
  • «За граматичну досконалість» ‑ Овчаренко Яну, Руссу Анну;
  • «За орфографічну грамотність» ‑ Білоусова Владислава, Висовень Анну, Філімонову Аліну, Чаплай Злату;
  • «За оригінальність викладу» ‑ Волгіна Віталія, Степаник Катерину, Шалашкову Анастасію;
  • «За художню майстерність» ‑ Купінець Маргариту, Машинського Олександра, Солдат Анну.

За якісну підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу «Я – майбутній студент», які зайняли призові місця, нагороджено Подякою ректора ДЗВО «УМО» колективи закладів загальної середньої освіти в особі директорів:

• колектив Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради Івано-Франківської області в особі директора Табачук Оксани Титівни;
  • колектив Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Роменської міської ради Сумської області в особі директора Федько Світлани Василівни;
  • колектив Мусіївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Міловської селищної ради Луганської області в особі директора Осінцевої Світлани Володимирівни;
  • колектив Степненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Вугледарської міської ради Донецької області в особі директора Маціяки Сергія Анатолійовича;
  • колектив Опорний заклад освіти «Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Яготинської міської ради в особі директора Салобути Тетяни Вікторівни.

Самовираження юних учасників додає віри у щасливу долю рідного краю та світле майбутнє України!

Щиро дякуємо за сприяння у проведенні конкурсу керівникам, учителям та викладачам.

Сердечно вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Я – майбутній студент»! Бажаємо всім учасникам здійснення сміливих мрій, нових успіхів та творчих досягнень в ім’я українського народу, заради перемоги над російськими загарбниками!