ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

19 квітня 2023 року під головуванням ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» член-кореспондента Національної академії наук вищої освіти України, доктора філософії Миколи Кириченка, відбулося планове засідання Вченої ради Університету.

На початку засідання голова Вченої ради Микола Кириченко вручив науково-педагогічним працівникам Університету грамоти та подяки Національної академії педагогічних наук України, за вагомий внесок у розбудову системи освіти, впровадження інноваційних розробок у підготовці здобувачів вищої освіти та плідну науково-педагогічну діяльність, сертифікати учасників у рамках проєкту «Цифровізація викладання закладів підвищення кваліфікації вчителів» та дипломи доктора філософії методисту вищої категорії відділу наукової роботи Наталії Заєць та доценту кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО Юлії Шабалі.

Серед основних питань Вченою радою обговорено стан вдосконалення форм проведення практик здобувачів вищої освіти в Університеті. В.о.заступника директора з навчальної роботи Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Наталія Приходькіна та заступник директора з навчальної роботи Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти Андрій Єрмоленко проінформували Вчену раду щодо наукової роботи здобувачів вищої освіти Університету.

Затверджено Правила прийому до Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, Правила прийому на навчання до аспірантури та Правила прийому до докторантури ДЗВО Університет менеджменту освіти» в 2023 році.

Вченою радою рекомендовані до друку: методичний посібник для вчителів «Духовні та моральні основи в житті суспільства» (автори ‑ І.Л. Сіданіч, О.Г. Рогова, Є.А. Сурело); спецкурси: «Кластерний підхід в управлінні професійним розвитком керівника закладу загальної середньої освіти» (автор –Н.В. Любченко), «Формування громадянської компетентності у здобувачів освіти закладів професійної освіти» (автор –Л.А. Антонюк); фахові видання: «Вісник післядипломної освіти» № 24(53) та «ScienceRise: Pedagogical Education» № 1(52) тощо.