ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ІГРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ У ФОРМУВАННІ М’ЯКИХ НАВИЧОК»

01 лютого 2024 року на кафедрі професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся семінар-практикум за темою: «Управління інноваційними освітніми процесами як передовий досвід закладів професійної освіти».

Учасники – слухачі курсів підвищення кваліфікації категорії «Заступники директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (куратор-тьютор – старший викладач кафедри Тетяна Ільїна).

Майстер-клас з теми: «Ігрові технології у формуванні м’яких навичок» провели учасники Науково-освітнього альянсу «Soft skills – сучасні навички успішності» творчі групи педагогічних колективів Чернівецького вищого комерційного училища Державного торговельно-економічного університету та ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського».

Із привітальним словом виступили: Світлана Микитюк, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області та Лариса Кашуба, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області.

У традиційному обміну димками взяли участь: Катерина Мірошниченко, президент Громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП); Валерія Докторович, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну», доктор філософії (PhD); Катерина Корсікова, доцент кафедри педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, кандидат педагогічних наук, доцент; Ірина Руденко, заступник директора з навчально-виробничої роботи Золотівського професійного ліцею Луганської області, слухач підвищення кваліфікації ЦІПО.

Спікери отримали сертифікати, а учасники заходу збагатились новими враженнями.