ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР «ІНСТРУМЕНТИ СТВОРЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНОГО САЙТУ ВИКЛАДАЧА»

29 березня 2023 року кафедра відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України продовжила акцію «Освітня ватра перемоги», провівши вебінар «Інструменти створення персонального сайту викладача».

Спікер заходуСтаніслав Ларін, доцент кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій ЦІПО ДЗВО «УМО», кандидат наук з державного управління.

Програма вебінару передбачала розгляд особливостей створення персонального веб-сайту викладача, напрацювання практичних вмінь та навичок розробки веб-сайту за допомогою таких сервісів як Google Sites та CMS Wordpress з додатком Elementor.

Вебінар практичного спрямування був зорієнтований на освоєння інструментів розробки персонального веб-сайту для формування професійних компетентностей та подальшого використання у педагогічній діяльності викладача.