ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ КАФЕДРИ ПЕДАГОГІКИ, АДМІНІСТРУВАННЯ І СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ УМО

20 листопада 2023 року відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології» ДЗВО Університет менеджменту освіти з освітньо-наукової програми «Спеціальна освіта (за нозологіями)».

Працювала атестаційна комісія у складі: голова комісії - Микола Супрун, доктор педагогічних наук, професор; професор кафедри психокорекційної педагогіки НПУ імені М. П. Драгоманова; заступник голови - Наталія Муранова, доктор педагогічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків; члени комісії - Тетяна Волотовська, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки, адміністративного і спеціальної освіти; Тетяна Рожнова, кандидат педагогічних наук, доцент; Світлана Штангей, кандидат педагогічних наук, доцент; секретар - Тетяна Мельник, завідувач навчально-методичним відділом.

Члени комісії відмітили, що всі кваліфікаційні роботи були досить змістовні, виконані на належному рівні з дотриманням методичних рекомендацій та професійних вимог. Адже більшість здобувачів вищої освіти є практиками, які працюють у закладах спеціальної освіти, інклюзивно-ресурсних центрах, закладах загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням. Усі роботи за змістом включали емпіричне дослідження, мали апробацію на вітчизняних конференціях та семінарах.