ВИХОВУВАТИ ГРОМАДЯНИНА-ПАТРІОТА

07 вересня 2022 року на кафедрі професійної і вищої освіти Центрального інституту підвищення кваліфікації ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України для слухачів курсів підвищення кваліфікації категорії «Професійний розвиток педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів) (на базі Технологічного фахового коледжу ДЗВО «Національний лісотехнічний університет України») відбувся вебінар «Формування нового українця, що діє на основі національних і європейських цінностей».

Учасників привітала Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, професор кафедри професійної і вищої освіти, доктор педагогічних наук, професор.

У заході взяли активну участь і виступили із доповідями викладачі Львівського поліграфічного фахового коледжу Української академії дизайну, Львівського фахового коледжу транспортної інфраструктури, Львівського фахового коледжу індустрії моди Київського національного університету технологій і дизайну, Львівського фахового коледжу харчових технологій та бізнесу Національного університету харчових технологій, Червоноградського гірничо-економічного фахового коледжу, Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу та інші.

Перед слухачами виступили: Лариса Сергеєва, завідувач кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор педагогічних наук, професор,Вікторія Купрієвич,доцент кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент, Інна Отамась, доцент кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат історичних наук, доцент, Ірина Тарасюк,доцент кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, Людмила Антонюк, старший викладач кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Захід проведено на виконання наказу МОН України № 527 від 06.06.2022 р. «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України».