ВІРТУАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ «ТЕМАТИЧНИЙ ЦЕНТР SOFT SKILLS»

29 вересня 2022 року для слухачів курсів підвищення кваліфікації кафедри професійної і вищої освіти (завідувач Л.М. Сергеєва, доктор педагогічних наук, професор) Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та учасників експериментальних педагогічних майданчиків регіонального рівня з теми: «Формування м’яких навичок (softskills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти» відбувся перший з серії «Логістика формування навичок успішності» вебінар, що представили члени творчої групи ДПТНЗ «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».

Із привітальним словом до учасників вебінару звернулись: Л.О. Снєжко, директор ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі»; К.Б. Мірошниченко, президент ГО «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП); С.М. Микитюк, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернівецькій області; Н.М. Пилипенко, директор перукарні «ВІКІ» м. Кропивницький, А.П.Шолудько, директор Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області; І.П. Краснощок, доцент кафедри Центральноукраїнського ДПУ імені Володимира Винниченка, кандидат педагогічних наук, доцент, науковий керівник педагогічного експерименту.

Учасники творчої групи експериментального педагогічного майданчику ліцею у виступах розкрили теми: «Теоретичні засади логістики формування навичок активного навчання та програмування майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі ЗП(ПТ)О» (Алєксеєвець В.С., заступник директора з навчально-виховної роботи ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі»; «Логістичні потоки формування навичок активного навчання та програмування в навчальному процесі ЗП(ПТ)О засобами проєктних технологій» (Соколенко Н.М., викладач; «Проєктні технології як засіб формування навичок успішності (активного навчання та програмування) у виробничій діяльності здобувачів освіти ЗП(ПТ)О» (ГонсалесЮ.С., викладач); «Учні, як суб’єкти проєктної діяльності в позанавчальній роботі ЗП(ПТ)О спрямованої на формування навичок успішності (активне навчання та програмування)» (Козаченко М.О., викладач).

Онлайн естафету прийняли буковинці. Від учасників педагогічного експерименту директор Вищого професійного училища № 3 м. Чернівці Нікішина О.В. запросила на другий з серії «Логістика формування навичок успішності» вебінар.

У підсумку учасники поділились враженнями та відзначили результативність наукового пошуку педагогічних працівників ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».