ВІТАЄМО ВІТАЛІЯ ЛУКІЯНЧУКА З ДЕРЖАВНОЮ НАГОРОДОЮ УКРАЇНИ «ОРДЕНОМ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО»

Щиро вітаємо Лукіянчука Віталія Андрійовича, лікаря-анестезіолога, випускника Білоцерківського інституту неперервної освіти другого (магістерського) рівня спеціальності «Менеджмент» (спеціалізація «Адміністративний менеджмент») з державною нагородою України «Орденом Данила Галицького».

27 березня 2023 року Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з робочою поїздкою в Запорізькій області, відвідав військовий госпіталь, де проходять лікування українські військовослужбовці, які зазнали поранень під час відбиття повномасштабного вторгнення Росії. Президент поспілкувався з пораненими військовослужбовцями та вручив їм державні нагороди.

Орден Данила Галицькогодержавна нагорода України, що призначена для нагородження військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України за значний особистий внесок у розбудову України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові. Нагороджений орденом Данила Галицького іменується кавалером ордена Данила Галицького. Девіз ордена Данила Галицького – «Батьківщина і честь».

Зазначимо, що у 2022 році Віталій Андрійович здобув перемогу (диплом І ступеня) у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти спеціалізації «Управління інноваційною діяльністю».

Колектив Білоцерківського інституту неперервної освіти ДЗВО «УМО» НАПН України висловлює слова особливої вдячності мамі Віталія, Лукіянчук Аллі Миколаївні, кандидатці психологічних наук, доцентці, за виховання сина-патріота, захисника України.

Бажаємо Віталію Андрійовичу, кавалеру ордена Данила Галицького, перемоги, наснаги, подальших професійних звершень на благо процвітання України.

Пишаємось нашими випускниками!