ВІТАЄМО З АКРЕДИТАЦІЄЮ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Сердечно вітаємо колектив Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, проєктні групи, здобувачів вищої освіти освітнього ступеня магістра з акредитацією освітньо-професійних програм «Педагогіка вищої школи» та «Психологія». (Додаток до протоколу № 8 від 17.05.2022 Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти відповідно до Постанови КМУ від 16.03.2022 р. № 295).

Вітаємо кожного окремо і всіх разом!

Ми радіємо за ваші успіхи, які потребували стількох зусиль і наполегливої праці науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти. Адже у Вас все вийшло і перемога у ваших руках.

Від душі бажаємо колективу творчості, наполегливості, успіхів, нових здобутків та перемог на теренах освіти та науки.

Бажаю також браво, хвацько і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, також старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій. Удачі, підтримки рідних і друзів, оптимізму і внутрішньої впевненості.

Винагороджені всі ваші старання і ось вона довгоочікувана перемога та успіх!

Так тримати!

З повагою і шаною
ректор ДЗВО «УМО»                                                                                               Микола Кириченко