Вітаємо з Днем народження МУРАНОВУ Наталію Петрівну!

29 вересня святкує свій день народження проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор

МУРАНОВА Наталія Петрівна

Шановна Наталіє Петрівно!

У день Вашого Дня народження прийміть від ректорату Університету менеджменту освіти та від мене особисто найщиріші, сповнені глибокої поваги, вітання.

Ваш професіоналізм та наполеглива праця, почуття творчого неспокою, відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю, справедливістю і гострим розумом стали запорукою поваги серед університетської спільноти.

Нехай Ваш життєвий шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність та  уміння творити добро.

Щиро зичимо Вам, шановна Наталіє Петрівно, міцного здоров'я, благополуччя, довгих і світлих років життя, мирного неба над головою, щедрої долі, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань, подальших успіхів у справі служіння народу незалежної України.

Міцного здоров'я Вам, благополуччя, нехай Господь береже Вас і дарує многії і благії літа !!!

З великою повагою
Ректор                                                                                                                 Микола   КИРИЧЕНКО