ВІТАННЯ ЗДОБУВАЧЦІ КАФЕДРИ ТРЕТЬОГО (ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТЕТЯНІ КОРОЇД
Вітаємо здобувачку кафедри третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Тетяну Короїд та її наукового керівника, кандидата педагогічних наук, доцента, професора кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Тетяну Махиню із присудження ступеня доктора філософії галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки».
Тетяна Короїд – приклад поступового наукового зростання на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «УМО». Зокрема, ще у 2018 році вона вступила до магістратури за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» галузі знань 07 Управління та адміністрування спеціальності 073 Менеджмент, яку закінчила з відзнакою у 2020 році. Паралельно у 2019-2021 роках Тетяна Короїд навчалася на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «УМО» за освітньо-професійною програмою «Педагогіка вищої школи» та здобула кваліфікацію «Викладач університетів та закладів вищої освіти». У 2020-2021 н. р. конкурсна робота Тетяни Короїд під керівництвом професора кафедри Тетяни Махині на тему: «Управління розвитком творчого потенціалу педагогів закладу загальної середньої освіти» стала переможцем першого туру в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та отримала ІІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, галузі «Менеджмент освіти».
Наказ про видачу диплому доктора філософії було видано 23 вересня 2024 року відповідно до рішення разової спеціалізованої вченої ради ДЗВО «Університет менеджменту освіти» на підставі прилюдного захисту дисертації «Управління розвитком творчого потенціалу вчителів української мови і літератури в умовах неформальної освіти»:
Голова ради: Ганна Кравченко, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти».
Рецензенти: Ольга Просіна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти»; Оксана Дубініна, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти».
Офіційні опоненти: Галина Єльникова, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії м. Харків; Віра Чорноус, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін КЗВО «Рівненська медична академія».
Щиросердно дякуємо усіх причетних до наукового становлення Тетяни Короїд та аспірантів кафедри. Дякуємо: за створення сприятливих умов для наукової діяльності в Університеті Миколі Кириченку, ректору ДЗВО «УМО», доктору філософії, дійсному члену (академіку) Національної академії наук вищої освіти України; за підтримку молодих науковців і сприяння їх професійному зростанню Інні Отамась, проректору з наукової роботи та цифровізації, кандидату історичних наук, доценту; за злагоджену співпрацю з науково-педагогічними працівниками кафедри та сприяння її науковому розвитку В’ячеславу Супруну, директору ННІМП, кандидату економічних наук, доценту; за забезпечення високого рівня підготовки та якісної реалізації підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки Зої Рябовій, гаранту програми, доктору педагогічних наук, професору; за невтомну працю в організації наукової діяльності аспірантури та координацію досліджень аспірантів кафедри Оксані Ануфрієвій, завідувачці аспірантури, кандидату педагогічних наук, доценту; за професійний супровід та відповідальність у веденні звітної наукової документації Аллі Вініченко, ученому секретарю, кандидату історичних наук, доценту.
Бажаємо Тетяні Вікторівна подальших успіхів в інтеграції визнаних наукових здобутків в управлінську практику, а всім здобувачам вищої освіти наполегливості та терпіння на шляху до логічного завершення успішного захисту своїх наукових проєктів.