ВИЗНАЧЕНО ПРОМІЖНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПЕДАГОГІЧНОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

26 квітня 2022 року відбулась групова дискусія відповідальних виконавців, координаторів від обласних НМЦ(К) ПТО і наукових консультантів ІВ кластеру «Енергоімпульс» з питань організації проведення педагогічного експерименту регіонального рівня «Забезпечення якості підготовки майбутніх фахівців електротехнічного профілю в НПЦ ЗП(ПТ)О» в умовах воєнного стану» (голова Координаційної ради кластеру – доктор педагогічних наук, професор Сергеєва Л.М.). У педагогічному експерименті беруть участь ЗП(ПТ)О Закарпатської, Дніпропетровської, Київської, Одеської, Сумської, Черкаської і Чернівецької областей.

У дискусії взяли участь: Стойчик Т.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи Криворізького професійної гірничо-технологічного ліцею, доктор педагогічних наук, співголова Консультаційної ради; Кашуба Л.І., заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області, Отамась І.Г., доцент кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат історичних наук, доцент, Фатюшина Г.П., директор ДНЗ «Конотопське вище професійне училище»,Лизогуб М.О., директор ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей», Лега Н.М., майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», Гребенькова Г.В., методист ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти», Купрієвич В.О., доцент кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, кандидат педагогічних наук, доцент.

Рішення одностайне: наукові розвідки будуть продовжено.

Наближаємо Перемогу разом!

Якісно готуємо фахівців для відбудови рідної країни!