ВРОЖАЙНИЙ ЧЕРВЕНЬ НА КУРСАХ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ В ЦІПО

Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в умовах воєнного стану продовжує результативно працювати на освітньому фронті у сфері професійного розвитку педагогів України.

У червні 2022 року в Інституті успішно завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації 801 особа з числакерівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників системи освіти України.

З них:

• керівні та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти – 152 особи;
  • керівні та науково-педагогічні працівники закладів післядипломної педагогічної освіти – 62 особи;
  • керівні та педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти 143 особи;
  • керівні та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 134 особи;
  • керівні та педагогічні працівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти – 149 осіб;
  • керівні та педагогічні працівники закладів позашкільної освіти – 131 особа.
  • керівні та педагогічні працівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, методичних центрів – 30 осіб.

Упродовж всього терміну навчання слухачі опанували в повному обсязі відповідні освітньо-професійні програми, що містять 6 модулів, зокрема:

• освітологічний та нормативно-правовий;
  • менеджмент і лідерство;
  • соціально-психологічний;
  • науково-методичний;
  • інформаційно-комунікаційний;
  • професійно-особистісний розвиток.

Освітній процес на курсах підвищення кваліфікації у воєнний час відбувався за дистанційною формою навчання. Слухачі активно включалися в інтерактивні освітні заходи онлайн, зокрема: тімбілдинг, тематичні дискусії, панорамні вебінари, батли, науково-практичні конференції та студії, семінари-практикуми тощо.

На підсумково-заліковому етапі курсів під час захисту випускних (підсумкових) робіт педагогічні, науково-педагогічні працівники і керівники закладів освіти, продемонстрували високий рівень набутих і вдосконалених, розвинутих професійних компетентностей, їх застосування в практиці професійної діяльності.

Усього за перше півріччя 2022 року за результатами навчання 1172 керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівника отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Вітаємо слухачів та викладачів кафедр із такою чудовою подією та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!

Бажаємо всім українцям мирного неба та перемоги!

Все буде Україна!