Захист випускних робіт на кафедрах Центрального інституту післядипломної освіти

Відповідно до плану-графіка керівних, педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти 23 вересня 2022 року 203 особи, що складає 9 груп, плановозахистили випускні (підсумкові) роботи на кафедрах Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

З них:

Керівні, педагогічні і науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти – 89 осіб у складі груп:

• Психологічна майстерня гармонійних міжособистісних стосунків учасників освітнього процесу (на базі Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича);
  • Начальники (завідувачі) відділів кадрів, навчальних (навчально-методичних) відділів, відділів забезпечення якості освіти та моніторингу університетів, академій, інститутів;
  • Директори (заступники директорів, провідні фахівці) бібліотек університетів, академій, інститутів.

Керівні та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 81 особа у складі груп:

• Керівні та педагогічні працівники обласних навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійної (професійно-технічної) освіти;
  • Методисти закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
  • Заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Керівні та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти – 33 особи у складі груп:

• Інтерактивні технології змішаного навчання в закладах освіти (на базі Новогуйвинської гімназії Житомирського району Житомирської області);
  • Психолого-педагогічні засади проектного управління  діяльністю закладу освіти засобами комп’ютерних технологій (на базі Маковищанської гімназії Макарівської селищної ради).

Групи слухачів, відповідно до робочих навчальних планів, удосконалили педагогічну, цифрову, психологічну, управлінську компетентності та відзначились цікавими інтерактивними презентаціями своїх випускних робіт.

Вітаємо наших слухачів з успішним завершенням курсів підвищення кваліфікації! Бажаємо подальших успіхів, натхнення та плідної співпраці на благо розквіту України!