Міжкафедральний семінар «Психолого-педагогічний супровід підготовки конкурентоспроможних фахівців: виклики сьогодення»
(м. Київ, 20 лютого 2019 р., ДЗВО «Університет менеджменту освіти», ННІМП).
Організатори заходу – кафедра економіки, підприємництва та менеджменту та кафедра психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології.
Напрями роботи міжкафедрального семінару:
– психолого-педагогічний супровід підготовки конкурентоспроможних фахівців;
– теорія та практика процесу формування конкурентоспроможності персоналу;
– стратегії підвищення конкурентоспроможності персоналу в сучасних реаліях;
– концептуальні і технологічні засади педагогічної та психологічної практики, підвищення конкурентоспроможності національної економіки і системи освіти в процесі модернізації.
У семінарі взяли участь науковці, педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, релігійні діячі, а також представники адміністрації ННІМП та ДЗВО «Університет менеджменту освіти».
Відкрив роботу семінару перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор В. А. Гладуш. На засіданні виступили: директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, доктор наук з державного управління, професор О. В. Алейнікова; завідувач кафедри психології та особистісного розвитку ННІМП, доктор психологічних наук, професор П. В. Лушин, завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту ННІМП, кандидат педагогічних наук, доцент Т. І. Бурлаєнко, які розкрили психолого-педагогічні особливості процесу підготовки конкурентоспроможних фахівців, розкрили сутність понять «конкуренція», «конкурентоспроможний фахівець», актуалізували питання самовдосконалення та професійного зростання.
На захід був запрошений М. С. Паночко, український релігійний діяч, старший єпископ Церкви християн віри євангельської України, який виступив з доповіддю за темою: «Християнські основи української освіти – значний фактор відродження української освіти та економіки», у якій розкрив особливості впливу релігійного життя в Україні на розвиток економіки, освіти та різних сфер суспільного життя в історії України та в теперішній час.
У межах семінару відбулася дискусія з питань психолого-педагогічного супроводу підготовки конкурентоспроможних фахівців.
Учасники семінару отримали сертифікати про участь у науковому заході.