Всеукраїнська інтернет-конференція «Розвиток інформаційної компетентності педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти»

(м. Київ – м. Біла Церква, 30 травня 2019 р., Міністерство освіти і науки України, ДЗВО «Університет менеджменту освіти», БІНПО).

Конференція організована кафедрою технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО спільно з Науково-методичними центрами професійно-технічної освіти різних областей України. У заході взяли участь понад 250 осіб. Напрямами роботи конференції були:

– використання систем електронного тестування в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

– розробка і використання електронних підручників;

– використання дидактичних можливостей системи Інтернет в освітньому процесі;

– використання хмарних технологій педагогічними працівниками закладів професійної освіти.

У конференції взяли участь педагогічні працівники БІНПО, заступники директорів, методисти, викладачі професійно-теоретичної підготовки, майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київської, Полтавської, Волинської, Кропивницької, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Одеської, Донецької та Луганської областей. Модератором конференції був в.о. завідувача кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО А. С. Даценко. Відкрила конференцію заступник директора БІНПО С. О. Заславська.

Змістовні виступи презентували такі педагогічні працівники: викладач Полтавського професійного ліцею транспорту П. Л. Сінтяй доповів про створення електронних підручників для підготовки майбутніх залізничників; майстер виробничого навчання Маріупольського вищого металургійного професійного училища Т. І. Чупир інформувала про використання авторського електронного підручника спецтехнології; заступник директора з виховної роботи Білоцерківського професійного ліцею В. В. Павленко доповіла про використання Інтернету в освітньому процесі; старший викладач кафедри технологій навчання, охорони праці та дизайну БІНПО С. І. Красний висвітлив питання цифрової компетентності в професійному навчанні.

За матеріалами конференції видано збірник тез. Учасники конференції отримали сертифікати.