(м. Біла Церква Київської області, 27 лютого 2019 р., ДЗВО «Університет менеджменту освіти», БІНПО).

Учасники конференції обговорили сучасний стан і тенденції інноваційного розвитку професійної освіти в контексті модернізації системи неперервної освіти. До оргкомітету конференції надійшло 130 тез доповідей від педагогів вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів та організацій, які співпрацюють з колективом Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

За програмою заходу виступили: В. А. Гладуш, перший проректор – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор; О. П. Ситніков, директор Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти, кандидат історичних наук, доцент.

У конференції взяли участь запрошені науково-педагогічні працівники Філії АО НЦПК «Өрлеу» «Інститут підвищення кваліфікації педагогічних працівників Жамбильської області» м. Тараз (Казахстан), а також голова наглядової ради акціонерного товариства «Науково-дослідний інститут гірничої механіки імені М. М. Федорова», академік НАН України, доктор технічних наук, професор, Герой України Б. А. Грядущий та професор кафедри управління факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор наук з державного управління, доцент Т. В. Поспєлова, в.о. начальника управління освіти та науки Білоцерківської міської ради В. А. Баранова.

Про перспективи співпраці з колективом БІНПО висловилися Л. М. Оліфіра, заступник директора з навчальної роботи Центрального інституту післядипломної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент та О. В. Алейнікова, директор Навчально–наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор наук з державного управління, професор.

У заході взяли участь слухачі групи підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників обласних навчально- (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти.