ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-методичні основи підготовки конкурентоздатних фахівців у контексті сучасного ринку праці»

(м. Кривий Ріг Дніпропетровська область, 31 жовтня – 01 листопада 2019 р., ДЗВО «Університет менеджменту освіти», ЦІПО).

Конференцію проведено на базі ДНЗ «Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей» в якому завершується педагогічний експеримент Всеукраїнського рівня (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Л. М. Сергеєва).

У заході взяли участь близько 300 учасників, серед яких: 11 докторів наук, 42 кандидати наук, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти закладів вищої освіти, керівники та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, коледжів із 19 областей та міста Києва, представники підприємств залізорудної галузі.

Перед учасниками конференції виступили: Т. Т. Семенюк, головний спеціаліст Департаменту освіти та науки виконкому Криворізької міської ради; Генеральний директор Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України І. В. Шумік;академік-секретар Відділення педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України Н. Г. Ничкало; ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктор філософії, професор кафедри М. О. Кириченко; завідувач організаційного відділу виконкому Покровської районної у місті Кривому Розі ради О. А. Ушакова;директор з персоналу ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат» О. І. Макаров; директор з персоналу та соціальним питанням ПАТ «Суха балка» В. І. Віщеня; директор з персоналу та соціальним питанням ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» О. А. Лук’яненко; провідний фахівець з підбору персоналу ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» М. І. Маленкова та інші.

Під час пленарної сесії учасники конференції обговорили доповідь заступника директора з навчально-виробничої роботи ліцею, кандидата педагогічних наук Т. І. Стойчик за результатами формувального етапу педагогічного експерименту.

За програмою заходу відбулась дискусійна панель за участю наукових працівників, представників ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», закладів професійної освіти та навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти.

Учасники конференції відвідали заняття теоретичного циклу, взяли участь у відкритті молодіжного центру «PRKPGTL», сучасного комп’ютерного класу та кабінету математики.

Інформацію про конференцію висвітлювали ЗМІ Криворіжжя: ТРК «Рудана», часописи «Домашня», «Авангард», «Прогрес», «Шахтар Кривбасу», «Під знаком руди і металу».