Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології стрес-менеджменту»

(м. Черкаси, 26 квітня 2019 р., ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького).

Захід організовано кафедрою психології управління Центрального інституту післядипломної освіти спільно з кафедрою прикладної психології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Співорганізатори заходу: Університет економіки та інновацій (м. Люблін, Польща), Чеський навчальний центр «gostudy» (м. Прага, Чехія), громадська організація «Ukraine and Ukrainians abroad» (New York,Usa), ucla laboratory for stress assessment and research (Los-Angeles, USA).

На пленарному засіданні виступили 16 науково-педагогічних працівників закладів освіти України та запрошені зарубіжні гості.

Учасники конференції взяли участь у роботі шести секцій, на яких були розглянуті наступні питання:

•       сучасні тенденції розвитку психології стрес-менеджменту;

•       напрямки психологічного дослідження стресових станів;

•       техніки стрес-менеджменту;

•       стрес у професійній діяльності;

•       стрес-менеджмент у педагогічній діяльності.

У заході взяли участь зарубіжні партнери з Каліфорнійського університету (Лос-Анджелес) (3 особи); Університету економіки та інновацій (м. Люблін, Польща) (3 особи); Чеського навчального центру «gostudy» (м. Прага, Чехія) (1 особа).

У межах міжнародної науково-практичної конференції проведені такі майстер-класи:

–      Глибинна психокорекція особистості;

–      Короткотермінова  глибинна психологічна допомога: ефективний підхід;

–      Діагностика стресу за допомогою проективних засобів;

–      Особливості роботи психолога з особами, які постраждали внаслідок військового конфлікту;

–      Емоційний інтелект.

Підводячи підсумки міжнародної науково-практичної конференції, її учасники у виступах підкреслили актуальність і корисність проблематики заходу для освітньої галузі України.