VIII Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічний супровід професійної підготовки та підвищення кваліфікації фахівців в умовах трансформації освіти»

(м. Київ, 24 травня 2019 р., ДЗВО «Університет менеджменту освіти», ЦІПО, ННІМП, Інститут психології імені Г. С. Костюка).

Конференція організована ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та лабораторією на громадських засадах «Управління якістю вищої освіти в контексті чинного законодавства України» Українського відкритого університету післядипломної освіти.

У конференції взяли участь науковці, педагогічні й науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України, а також республіки Польщі й Кореї. Обговорили актуальні психолого-педагогічні проблеми професійного становлення фахівців в умовах освітніх інновацій і соціальної напруженості.

У рамках конференції відбувся круглий стіл, присвячений пам’яті академіка Олександра Васильовича Киричука та його наукового внеску в післядипломну освіти педагогів з питань проектного управління особистісного розвитку учасників освітнього процесу.

Проведено майстер-клас професора П. В. Лушина,  завідувача кафедри психології та особистісного розвитку Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, доктора психологічних наук, професора.

На сайті УМО розміщено електронний збірник матеріалів конференції: Психолого-педагогічний супровід професійної підготовки та підвищення кваліфікації фахівців в умовах трансформації освіти: Збірник матеріалів VIII Міжнародної науково-практичної конференції (м. Київ, 24 травня 2019 р.) – К. : ДЗВО «Університет менеджменту освіти», 2019. – 153 с. [Електронний ресурс].

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ VIII Міжнародної науково-практичної конференції «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ»

ПРОГРАМА VIII Міжнародної науково-практичної конференції «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ»